KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177441

nr 1417 7441

Bo Yson Sjöberg

(1915-1994), Sverige

Oljemålning, Signerad, stadsmotiv. Olja på pannå, bildmått: 25x15, yttermått inklusive ram: 43x36 cm

Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 september 2021
kl 20:28:34

5/9 10:47:47 1      Vinnande bud

Bo Yson Sjöberg

Läs mer om Bo Yson Sjöberg